1. Domů
  2.  » 
  3. Kadeřnictví v Praze 6
  4.  » 
  5. Veleslavín
  6.  » 
  7. Kadeřnictví Petrů & Rossi

Kadeřnictví Petrů & Rossi

Na Okraji 439/44

Nabízíme veškeré služby kadeřnictví pro dámy, pány i děti - i bez předchozího objednání! Také nabízíme služby: kosmetiku, manikúru – modeláž nehtů, pedikúru. Poradenská činnost, prodej vlasové kosmetiky Wella Professionals.FOTOGRAFIE

DALŠÍ INFORMACE

Provozní doba:

Po – Pá 7 – 20
So 8 – 17
Ne 13 – 20

Přivítáme Vás i bez objednání. Naše kadeřnické salony Vám nabízejí spoustu výhod a nejlepší ceny přímo v Praze. Jsme prodejci značky Wella Professionals a jejich profesionální vlasovou kosmetiku používáme i v našich kadeřnických salonech.

Kadeřnictví

Kadeřnické salóny Petrů-Rossi zajišťují profesionální služby za ceny, které jsou velice příznivé. Každý salón Vás osloví pozitivní atmosférou a příjemným prostředím, snažíme se o vytvoření co největšího komfortu pro naše zákazníky. V našem týmu naleznete pouze talentované a školené kadeřníky, kteří neustále sledují moderní trendy – a díky tomuto se zúčastňují mnohých kadeřnických soutěží, ve kterých se umísťují na předních pozicích. Poradíme si se všemi typy a střihy účesů. Používáme přitom špičkovou vlasovou kosmetiku Wella Professionals. Pravidelně se účastníme všech akcí, které Wella pořádá.

Kosmetika

Naše vizážistky se Vám kompletně postarají o pleť, nalíčí Vás pro svatby, různé společenské akce nebo například módní přehlídky. Vaše řasy prodloužíme, pleť vyčistíme a ošetříme, doporučíme Vám jak se o ni starat.

Manikúra

Nejen vlasy a obličej jsou Vaší vizitkou, ale i ruce a zejména nehty. A pokud nejste zrovna zastánkyní dlouhých nehtů – nevadí, manikúra dokáže Vaše ruce udělat i tak krásné, a to platí i pro muže.

Pedikúra

Péče o nohy je velmi důležitá věc – ten kdo pocítil různá plísňová onemocnění nebo jiná poranění ví, jak obtížný je pohyb a vůbec vyléčení těchto partií. Pedikúru není vhodné podstupovat, pokud trpíte plísňovými onemocněními. Naše školené pedikérky a pedikéři Vám zajistí, že už nebudete řešit problémy s kuřími oky ani s dalšími problémy – a získáte tak komplexní péči, která Vám zaručí pohodovou chůzi a bezbolestné nohy při stání.

Kvalitní pedikúra je zárukou krásných a přitažlivých nohou a proto je důležité ji nezanedbávat. V našem salonu si můžete skvěle odpočnout a relaxovat, zatím co se Vám budou o nohy starat naše pedikérky. Poradenství v problematice péče o nohy

Můžeme Vám také poradit a zodpovědět otázky, které se pedikúry týkají a rádi společně s Vámi najdeme řešení, jak problém odstranit.

V případě zájmu se podívejte na náš ceník.

 Další provozovny naleznete na:

Praha 2 – Vinohrady, Londýnská 61 
Praha 2 – Vinohrady, Anglická 18 
Praha 2 – Vinohrady, Náměstí Míru 5 
Praha 6 – Břevnov, Bělohorská 131
Praha 4 - Spořilov, Hlavní 108
KONTAKTY

Název
Kadeřnictví Petrů & Rossi
Kontakty
Na Okraji 439/44
+420 220 610 326, 702 158 120
kadernictvi@petrurossi.cz

DALŠÍ INFORMACE

Služby
dámské, pánské, dětské, barvení, melírování, trvalá, foukaná, vodová, svatební, společenské, regenerace, kosmetika, manikúra, pedikúra,
Ceny dámské kadeřnictví - mytí, střih, foukaná, styling (orientační cena)
450 - 600 Kč
Ceny pánské kadeřnictví (orientační cena)
150 - 350 Kč
Značky
Wella, Loreal
Bezbariérový vstup
Ano
Wi-Fi
Ne
Metro v dosahu 300 m
Petřiny
Bus/Tram do 300m
Petřiny
V okolí se nachází (ulice, náměstí, památky apod.)
-
Parkování
-
Další zajímavosti
-
Pondělí
7.00 - 20.00
Úterý
7.00 - 20.00
Středa
7.00 - 20.00
Čtvrtek
7.00 - 20.00
Pátek
7.00 - 20.00
Sobota
8.00 - 17.00
Neděle
13.00 - 20.00
Platební karty
-
Pokračovat můžete na:   kadeřnictví Veleslavín     kadeřnictví Praha 6
Poslední aktualizace: 2022-01-02 15:32:52